O HandlBooku


HandlBook je internetové tržiště, kde může kdokoliv nabízet, nakupovat, ale i vyměňovat své knihy, oblečení, techniku a další předměty. A to jednoduchým způsobem a zcela ZDARMA.


Když jsme přišli s myšlenkou HandlBooku bylo to prosté. Asi to také znáte – knihovna praská ve švech, rádi byste si pořídili další knihy, ale je Vám líto přečtenou starou knížku v dobrém stavu nechat za pár korun v antikvariátu nebo v nejhorším případě v kontejneru na papír. Pak řešíte dilemata – koupit/nekoupit, kam s tím, vyhodit/nevyhodit.

Proto jsme vytvořili HandlBook – místo původně určené k výměně, prodeji a nákupu knih a postupem času také oblečení, techniky a dalšího sortimentu. Takže tady za Vaši přečtenou knihu, která Vám už jen zabírá místo v knihovně, můžete nejen získat jinou, pouhou výměnou. Ale můžete zde zkusit nabízet a vyměňovat cokoli, co Vy už nevyužijete a jinému poslouží. . Stačí jen hledat, komunikovat a handlovat…

JAK ZAČÍT

PODMÍNKY

NAPIŠTE NÁM

Chcete se dozvědět jak jednoduché je začít prodávat, nakupovat a vyměňovat na HandlBooku? Pročtěte si našeho průvodce a dozvíte se vše. Pro ty, kteří chtějí znát všechna podrobná pravidla, jsou připraveny podmínky používání HandlBooku, včetně pravidel pro užívání cookies. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, stížnost či návrh na zlepšení, napište nám. Budeme rádi a pokusíme se Vám co nejrychleji odpovědět.
PRŮVODCE A NÁVODY
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
PRAVIDLA UŽÍVÁNÍ
PRAVIDLA PRO UŽÍVÁNÍ COOKIES
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Nebo nám napište na: info@handlbook.cz